Titles you rated
From Me To YouRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 2.0
HalfwayRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5