Movies
Ratings
73
The FamilyRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
No EscapeRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.5
Curse of the nunRated ★ 3.0
The StrangersRated ★ 4.0- At Cafe 6Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Drag Me to HellRated ★ 4.0
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 3.5
4 Horror Tales - February 29Rated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
As OneRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0