Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0