Movies
Ratings
350
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-san: The MovieRated ★ 4.5
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5