Titles you rated
Coin Locker GirlRated ★ 1.0
VivariumRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 1.0
CruellaRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 1.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 0.5
AnoraRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 0.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0