Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 0.5
Baby ReindeerRated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
YouRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 0.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 0.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0