Movies
Ratings
172
22 JulyRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 3.5
MosulRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Old GuardRated ★ 3.5
Project PowerRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.0
Den of ThievesRated ★ 3.5
ReptileRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Extraction 2Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5