Series
Ratings
289
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.5
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 5.0
ZENSHURated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Dangers in My HeartRated ★ 3.5
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 3.0
Hensuki: Are You Willing to Fall in Love With a Pervert, As Long As She's a Cutie?Rated ★ 3.0
A Couple of CuckoosRated ★ 2.0
First LoveRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
My Senpai Is AnnoyingRated ★ 3.0