Movies
Ratings
202
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0