Movies
Ratings
36
ExitRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The InternshipRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0