Movies
Ratings
517
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ShameRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5