Titles you rated
DAN DA DANRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
PlutoRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.5
Vinland SagaRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 1.0
ChernobylRated ★ 5.0