Titles you rated
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 3.5
SoulRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Kamisama KissRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Hikaru no GoRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0