Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 2.5