Titles you rated
 Chainsaw ManRated ★ 3.5 Chainsaw ManRated ★ 3.5
 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
 Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0 Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
 Lycoris RecoilRated ★ 3.0 Lycoris RecoilRated ★ 3.0
 New Recruit Season 1Rated ★ 4.0 New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
 Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5 Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
 Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0 Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
 Wonder Egg PriorityRated ★ 3.5 Wonder Egg PriorityRated ★ 3.5
 Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 3.0 Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 3.0
 Ya Boi Kongming!Rated ★ 4.0 Ya Boi Kongming!Rated ★ 4.0
 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
 Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 4.0 Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 4.0
 Loki Season 1Rated ★ 3.5 Loki Season 1Rated ★ 3.5
 WandaVisionRated ★ 3.5 WandaVisionRated ★ 3.5
 The MandalorianRated ★ 4.0 The MandalorianRated ★ 4.0
 The MandalorianRated ★ 4.0 The MandalorianRated ★ 4.0
 Hellbound Season 1Rated ★ 2.5 Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
 Cowboy BebopRated ★ 4.0 Cowboy BebopRated ★ 4.0
 Great PretenderRated ★ 3.5 Great PretenderRated ★ 3.5
 Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5 Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5