Titles you rated
HereditaryRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.0
How to Steal a DogRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.5
JFKRated ★ 4.5- The CureRated ★ 3.5
What's Your Number?Rated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0