Movies
Ratings
218
The MartianRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Sex and the City 2Rated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 0.5
FameRated ★ 2.0
AntiqueRated ★ 1.5
White NightRated ★ 2.0