Titles you rated
Dream GirlsRated ★ 4.0
Shocking AsiaRated ★ 3.0
The White PlanetRated ★ 3.0- Tears of AfricaRated ★ 3.0
Super Size MeRated ★ 3.0- Capitalism: A Love StoryRated ★ 3.0
- Love UnderneathRated ★ 3.0
- Madam AemaRated ★ 3.0
PiratesRated ★ 4.0
Friday the 13th Part IIIRated ★ 3.0- I know You Did Last Summer- Final PartRated ★ 4.0
Jason Goes to Hell: The Final FridayRated ★ 3.0
Friday the 13th: The Final ChapterRated ★ 3.0
Friday the 13th Part VII: The New BloodRated ★ 3.0
Freddy's Dead: The Final NightmareRated ★ 3.0
Village of the DamnedRated ★ 3.0
Jason XRated ★ 3.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 3.0
Texas Chainsaw 3DRated ★ 3.0
One Missed Call 2Rated ★ 3.0