Titles you rated
HereticRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 0.5
The Woman In The WindowRated ★ 3.5
GretaRated ★ 2.5
The Black PhoneRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
The Eighth DayRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
ExamRated ★ 2.0