Titles you rated
The Human Centipede First SequenceRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
Shin GodzillaRated ★ 5.0
Thermae RomaeRated ★ 4.5
The Hunt for Red OctoberRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Kaiji: The Ultimate GamblerRated ★ 1.0
Royal Space Force - The Wings Of HonneamiseRated ★ 5.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 2.0
The Last Boy ScoutRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 3.5
RoboCop 2Rated ★ 1.5