Series
Ratings
24- TrickRated ★ 5.0
ERRated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
The Great White TowerRated ★ 5.0- Space BrothersRated ★ 0.5
BakemonogatariRated ★ 5.0- Osama no RestaurantRated ★ 5.0
- Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 1.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Black JackRated ★ 5.0
Black Jack OVARated ★ 5.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 2.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 1.5
Twin PeaksRated ★ 5.0
Tales of the BizarreRated ★ 3.5
Case ClosedRated ★ 3.5