Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
The OrderRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0