Movies
Ratings
2083
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Sunrise Over Tiananmen SquareRated ★ 3.0
Ordinary AngelsRated ★ 4.5- Shinjuku SwanRated ★ 2.5
It’s Okay!Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Hot FuzzRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The White RibbonRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.0
HiddenRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 3.0
Fahrenheit 11/9Rated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.0
The Crimes That BindRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5