Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Giver TakerRated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 5.0
Mikami SenseiRated ★ 3.5
Light of My LionRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
GothamRated ★ 4.0
A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 2.5
Odd TaxiRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 2.0
ZeichoRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 3.0