Titles you rated
MaterialistsRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Brave CitizenRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 3.5
Anyone But YouRated ★ 2.5