Series
Ratings
59
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.0
Black PeanRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5- 스즈키 선생님Rated ★ 4.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
Hanasaku IrohaRated ★ 3.0
Zatch Bell!Rated ★ 3.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 2.0- From the New WorldRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0