Movies
Ratings
545
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.0
The UnjustRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
PrisonersRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5