Series
Ratings
107
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 1.5