Series
Ratings
51
ChernobylRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0- 冬構えRated ★ 4.5
- ながらえばRated ★ 3.5
Ishi TsubuteRated ★ 3.5- 想い出づくりRated ★ 4.5
This Is UsRated ★ 3.5
PioneersRated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0