Movies
Ratings
67- The Floating CastleRated ★ 3.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
BakumanRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.5
HimizuRated ★ 4.0
The Hangover Part IIIRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5