Titles you rated
Die Another DayRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0