Titles you rated
SplitRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 1.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 0.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 1.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 4.0