Movies
Ratings
771 SupermanRated ★ 4.0 SupermanRated ★ 4.0
 The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5 The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
 How to Train Your DragonRated ★ 4.0 How to Train Your DragonRated ★ 4.0
 SinnersRated ★ 4.0 SinnersRated ★ 4.0
 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
 Jurassic World RebirthRated ★ 3.5 Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
 Jurassic World: DominionRated ★ 4.0 Jurassic World: DominionRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
 Thunderbolts*Rated ★ 4.0 Thunderbolts*Rated ★ 4.0
 Deadpool & WolverineRated ★ 4.0 Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
 The Suicide SquadRated ★ 3.5 The Suicide SquadRated ★ 3.5
 I, The ExecutionerRated ★ 3.5 I, The ExecutionerRated ★ 3.5
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
 Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5 Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
 The UnjustRated ★ 4.0 The UnjustRated ★ 4.0
 DamselRated ★ 3.5 DamselRated ★ 3.5
 ArgylleRated ★ 3.5 ArgylleRated ★ 3.5
 Murder Mystery 2Rated ★ 3.5 Murder Mystery 2Rated ★ 3.5