Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Undercover High SchoolRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Doctor ChaRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Peak TimeRated ★ 4.0