Movies
Ratings
281
The BirdsRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
CleopatraRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
ElleRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 1.5
The MistRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0