Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
James and the Giant PeachRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Sorry, ThanksRated ★ 2.0
Deiva ThirumagalRated ★ 4.0- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0