Series
Ratings
15- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0