Movies
Ratings
1162
CapernaumRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 4.0
Song to SongRated ★ 2.0
Lady MacbethRated ★ 3.5- Polluted OnesRated ★ 3.0
- 證言Rated ★ 3.0
- TicketRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0