Titles you rated
Van HelsingRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0