Movies
Ratings
260
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
20 Feet from StardomRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Music Never StoppedRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 3.0