Movies
Ratings
191
Hot Young BloodsRated ★ 0.5
A Man Called OveRated ★ 5.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.0
Escape from PretoriaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Vertical LimitRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 4.5
My Dear EnemyRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Like a VirginRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0