Series
Ratings
17
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 1.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 0.5