Titles you rated
OrphanRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 5.0