Series
Ratings
147
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
SupacellRated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.5
House of Secrets: The Burari DeathsRated ★ 3.5