Series
Ratings
229
Dear XRated ★ 2.0
Would You Marry Me?Rated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
EncounterRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.5
The Third CharmRated ★ 2.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
StartupRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Young Royals Season 2Rated ★ 4.0
Catch The GhostRated ★ 2.5
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5