Movies
Ratings
217
Last Tango in ParisRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Cutthroat IslandRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Stand Up GuysRated ★ 2.0
JFKRated ★ 2.0
The Big BlueRated ★ 2.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Just CauseRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
ContactRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0