Titles you rated
Older SisterRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Fruits Basket Season 3Rated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.5
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.5- すいかRated ★ 5.0
My Second AoharuRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Ao Haru RideRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 4.0