Movies
Ratings
622
SuspiriaRated ★ 0.5
My Bloody ValentineRated ★ 0.5
ItRated ★ 0.5
One Fine Spring DayRated ★ 1.0
HereditaryRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 1.0
Cast AwayRated ★ 1.5
Grand TourRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 0.5
Bad GuyRated ★ 0.5
Requiem for a DreamRated ★ 1.5
RashomonRated ★ 3.0
Tokyo StoryRated ★ 3.0
The Passion of Joan of ArcRated ★ 5.0
LifeboatRated ★ 2.0
Battleship PotemkinRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 0.5
Suddenly in the DarkRated ★ 1.0
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 1.0