Titles you rated
ChernobylRated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 1.0- Three KingdomsRated ★ 1.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 0.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 0.5- 나루토 5기Rated ★ 1.0
One PieceRated ★ 0.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 1.5- Naruto ShippūdenRated ★ 1.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 0.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 0.5
STEINS;GATERated ★ 0.5
Behind the White TowerRated ★ 1.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 0.5
The Greatest LoveRated ★ 0.5- InuYashaRated ★ 0.5
- InuYashaRated ★ 0.5
- InuYashaRated ★ 0.5
Hello, FranceskaRated ★ 0.5