Movies
Ratings
663
The GooniesRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0